La scala di seta / Il signor Bruschino - Opera Zuid
Nachtcafé - Alex Roeka
21-04-2025-16-00
19-04-2025-19-00
19-04-2025-15-00
René van Kooten, Linda Verstraten, Qshans Thode, Darren van der Lek e.a. - Shrek De Musical
Next.Ape, Fringe Orchestra ft.Kika Sprangers e.a. - JazzOUT Presents
19-04-2024-20-30
Girls and Boys - Theater Oostpool | Hadewych Minis
Bloudruk - Stef Bos
Anna Mikhailova - Museumnacht 2024
Diamond Baritones - Museumnacht 2024
19-04-2024-20-15
The Vocal Experience - Rock4
12-04-2024-19-30
Moving Concerts - Conservatorium Maastricht
Augustus: Oklahoma - Toneelgroep Maastricht
Ghost Box 12+ - Duda Paiva Company
Geubels gaat in bad - Philippe Geubels
Modderkruipers - Yentl en de Boer
Orphée et Eurydice - Nederlandse Reisopera
Blaasmuziek met Schwung - Harmonie St. Petrus & Paulus Wolder Maastricht
Sneak Peek - VIA ZUID
International Comedy Night - Knock Out Comedy Crew
StaarVaria 2024 - Mastreechter Staar
Vuurvogel 2+ - SALLY Dansgezelschap Maastricht
Homme - LAVA Collective
03-06-2024-20-00
- William Janz zingt Julio Iglesias
Leven - George en Eran Producties & Club Classique
Live in Theater - Emma Heesters
24-11-2024-14-00
23-11-2024-19-30
28-11-2024-19-30
29-11-2024-19-30
26-11-2024-19-30
27-11-2024-19-30
25-11-2024-19-30
Nu wordt het Mennens met Remy Evers - Rob Mennen
18-06-2024-20-00
Wake Me Up When It's Over - Alex Agnew
Gewoon Roué - Roué Verveer
16-10-2024-20-00
Saturday Night Fever - Buddy Vedder, Esmée Dekker e.a.
De Joardy Show - Jim Deddes
PART - Amos Ben-Tal | Ragazze Quartet | Salvador Breed
26-03-2025-20-00
Portret - Tjitske Reidinga
23-05-2024-20-00
Wat als - Claudia de Breij
22-05-2024-20-00
Noe vèlt diech niks mie in - Revue aon de Maos
11-02-2025-20-11
En door! - Christel de Laat
30-11-2024-19-30
Mesthoop - Martijn Crins
24-11-2024-19-30
Klytaimnḗstra (Theaterreis naar Hasselt) - STAN & Olympique Dramatique | Toneelhuis
Het Achtste Leven (voor Brilka) - Theater Oostpool
26-05-2024-14-00
Brown Sugar Baby - Het Nationale Theater
C’était juste pour s’amuser - John Tana
Haar in de wind - Wilfried de Jong en Caro Derkx
29-03-2025-20-00
Gebaseerd op het dagboek van Anne Frank - Je Anne
04-06-2024-20-00
Blue hour - MATZER Theaterproducties en &Brakema
Panic Room - Theater Utrecht
04-05-2024-15-30
Dreaming Carmen - La Barraca
30-03-2025-14-30
Madama Butterfly - Nationale Opera van Oekraïne, Odessa
12-01-2025-14-30
Momentum - Guido Weijers
11-01-2025-20-00
11-01-2025-14-30
10-01-2025-20-00
09-01-2025-20-00
Tsjittie Tsjittie Beng Beng - 't Mestreechs Volleks Tejater
26-10-2024-19-30
Sonja - Angela Schijf & Toneelgroep Maastricht
27-10-2024-14-00
THOES - Suzan Seegers en Renée van Wegberg
01-12-2024-14-00
Pinksterconcert 2024 – Blazen aan de Maas - Koninklijke Harmonie Sainte Cécile Eijsden
Warm - Kasper van der Laan
Dat is de Mestreechter Geis - Mestreechter Operètte Vereiniging
Spring - Introdans
Sanne Wallis de Vries, Bas Hoeflaak, Alex Ploeg e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf?
Pianostemmen - TG Goed Gezelschap
40 jaar jubileumtour - Slagerij van Kampen
Papadag bestaat niet - Johnny Kraaijkamp en Soy Kroon
Gaank gek!!! - Toneelgróp Geruik Vleis
Best Of 2 - Tobi Kooiman
09-06-2024-14-30
08-06-2024-20-00
22-06-2024-20-00
23-06-2024-14-00
COMEDY TOUR - Arjen Lubach.
20-06-2024-20-00
Dat zie je een ander niet doen - Bert Visscher
Theatertour - Barbara Pravi
Schau - Rundfunk
Brothers - Ashton Brothers
In concert - Cristina Branco
De Rob de Nijs Musical - Malle Babbe
30 jaar on stage - Najib Amhali
04-05-2024-13-30
Ja, leuk - Pieter Derks
Moving Concerts - Conservatorium Maastricht
Zoveel Meer Dan Zeven Vinkjes - Haagsch College | Joris Luyendijk
Lou 10+ - Boven Water Muziektheater
Van 't padje 6+ - Opera Compact
05-04-2024-20-00
04-04-2024-20-00
De Laatste Ronde - Youp van 't Hek
06-04-2024-15-00
Jakob en de zeven gevaren 6+ - Zuiderwind Blazersensemble
In terra aliena - Música Temprana
03-04-2024-20-00
Nhung geeft zich bloot - Nhung Dam
Wij bouwen een stad 7+ - Limburgse Koorschool i.s.m. Opera Zuid en Zuiderwind
Tarik Moree, Tim Olivier Somer en Daniël ‘t Hoen - Het Wim Sonneveld-Complex
Voorjaarsconcert G.F. Händel - Coronation Anthems - Toonkunstkoor Maastricht
The People’s Salon - philharmonie zuidnederland
Jonathan (Theaterreis naar Hasselt) - Bruno Vanden Broecke & Valentijn Dhaenens I KVS
Marlene - Sven Ratzke
Robin Hood 6+ - Phion & Theater Sonnevanck
In blijde verachting - Bas Birker
The beauty of it all - NDT 2
The Peoples Salon - Philzuid
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
Origin - Scapino Ballet Rotterdam
At the Movies: Flying Heroes - philharmonie zuidnederland
DANSLAB on tour #2 10+ - SALLY Dansgezelschap Maastricht
19-04-2024-23-30
Famous Last Words - Kaat Schraepen (altviool) en Nargiz Aliyeva (piano)
Latanya Alberto - Museumnacht 2024
Het Storioni Trio in Beethovens Tripleconcert - philharmonie zuidnederland
Gendermonologen - Raymi Sambo Maakt
Stuntkont 6+ - Maas theater en dans | 155 (eenvijfvijf)
ArkA Symfonieorkest takes it TO THE MAX - ArkA Symfonieorkest.
Wachten op Godot - Het Nationale Theater
Boompje Beestje - Boban Benjamin Braspenning
En ze leefden nog lang en gelukkig - Het Zuidelijk Toneel & Stichting Nieuwe Helden
Matthäus-Passion - philharmonie zuidnederland
Waanzien - Mouna Laroussi
Johannes Passion van J.S. Bach - Kamerkoor Maastricht met Collegium Instrumentale
23-03-2024-19-30
24-03-2024-14-00
Sophianum - Parels & Diamanten - Sophianum College
Een dromerige hiphop dansvoorstelling voor 4+ - Sribi Switi
Dies Natalis - NUL (Narren Universiteit Limburg)
- Ellen ten Damme & Kamerata Zuid
Lennaert Nijgh - Feest van Herkenning - Josee Koning en Jim de Groot
Articifiële Intelligentie - Lieven Scheire
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
Lentekriebels - philharmonie zuidnederland
- Symfonieorkest Conservatorium Maastricht
Van Rameau tot Rachmaninov - Nathalia Milstein - piano
Stefan de Walle, Eva van der Gucht - Herman
Ja, dat is Peter! - Peter & Company
Moving Concerts - Conservatorium Maastricht
16-03-2024-13-30
Power 14+ - Lloydscompany
15-03-2024-20-30
14-03-2024-20-30
Een Gi-ga-gantisch avontuur! 4+ - De Efteling Musical
Chaplin - Pip Utton
Resolution - Pip Utton
I’m still standing - tribute to Elton John - JAMAI met live band
Ik blijf bij je - Toneelgroep Maastricht
Makkelijk in de omgang - Lisa Ostermann
10-03-2024-14-00
09-03-2024-15-00
Jeangu Macrooy, Freek Bartels, Magtel de Laat e.a. - Jesus Christ Superstar
08-03-2024-20-00
07-03-2024-20-00
Georgia Burashko (mezzosopraan) - Dutch Classical Talent
Neveldieren - Spinvis en Saartje Van Camp
06-03-2024-20-00
De meester en Margarita - Orkater I De Nieuwkomers - KONVOOI
Regiofinale Zuid 2 - Prinses Christina Klassiek Concours
Nieuwe show met live band, nieuwe sketches en liedjes - Tineke Schouten
Guido Wevers ontmoet Eleni Kamma - Zondag Gasten
Beleef Eine Alpensinfonie - philharmonie zuidnederland
07-07-2023-18-30
07-02-2024-20-11
Heel - Laura van Dolron
Het betoverende Vioolconcert van Max Bruch - philharmonie zuidnederland
Oei Oei! 3+ - Maas theater en dans
07-10-2023-20-00
Moving Concerts - Conservatorium Maastricht
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
De Eindejaarsshow - Boekestijn & de Wijk
Kerstconcert - Mastreechter Staar
La Traviata - Opera Compact
Simone kleinsma, Paul Groot e.a. - De Hospita
Ziel - Conny Janssen Danst
01-10-2023-14-00
07-02-2024-20-00
Gerbrich Meijer (klarinet) - Dutch Classical Talent
30-09-2023-14-00
Een nieuwe Nederlandse musical over het leven én de dood van een legende - Piaf
06-01-2024-15-30
03-02-2024-20-00
06-03-2024-20-30
Het Stoere Prinsesje 5+ - Theater Gnaffel
Showmeister, een komedie over sterven - Theater Oostpool
Strangely Familiar - Jakop Ahlbom Company
The Roaring Twenties - Släpstick
25-02-2024-11-00
VO-LU-ME 1,5+ - Het Laagland
Onmogelijke liefdes - philharmonie zuidnederland
Hoe is het water? - Bovenste Knoopje Open
Anne Wil Blankers, Henriëtte Tol, Renée Fokker - Fokker Blankers Tol
De Zieke Geest - André Manuel
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
Nederlands Studenten Orkest (NSO) speelt Mahler 5
Madama Butterfly - De Nationale Opera van Oekraïne, Odessa
70 jaar - Ronald Brautigam (piano)
SALLY Sessies: DANSLAB on tour #2 - SALLY Dansgezelschap Maastricht
Op hoop van zegen - Dood Paard
From Here Now Far - NDT 1
Spelling Spectacle - Ingrid Berger Myhre
In terra aliena - Música Temprana 2
- Revue aon de Maos
Shane van Neerden (piano) - Dutch Classical Talent
Ground Floor, een filosoferende musical - Orkater
De Grote Gele Graafmachine 4+ - Het Laagland I SALLY Dansgezelschap Maastricht
Doet u ook mensen? - Janneke de Bijl
Niet normaal gelukkig - Davey Turnhout
Tijd Over - Derek Otte
What Ever Happened to Mr. Pete - Het Zuidelijk Toneel
04-02-2024-20-11
Een voorstelling - Herman van Veen
Powder Her Face - Nederlandse Reisopera
De interactieve TikTok show 8+ - Social Squad
Glitter - Antonin Rioche | Korzo & Nederlands Dans Theater
- Metropole Orkest met SOHN
De Karolingische Orpheus - Per-Sonat
Vastelaovendconcerten 2024 - philharmonie zuidnederland
- European Opera Academy
Winterconcert - Limburgs Jeugd Symfonie Orkest
Guido Wevers ontmoet André Joosten - Zondag Gasten
Weihnachtsoratorium - Ad Mosam Barok
03-01-2024-20-00
WHYBE, Flora Minis en Abdij - Vers Gestemd
Naar de verhalen van Dick Bruna 2+ - Nijntje, de musical
Moving Concerts - Conservatorium Maastricht
Cock - Theater Oostpool
27-12-2023-20-00
Help, Helikopterouders! 8+ - Het Laagland
Krijg vleugels met pianist Boris Giltburg en De Vuurvogel - philharmonie zuidnederland
Shy - Hendrickje Zeeuw en Luuk Bellemakers
De Notenkraker - Ballet van de Staatsopera Bulgarije Stara Zagora
Oma 3+ - Mime Wave Kids
Remko Vrijdag, Frederik Brom, Lone van Roosendaal, Gerrie van der Klei, Wilbert Gieske e.a. - Murder on the Orient Express
A Case for the Existence of God - Theater Rotterdam
Aanklonteren - Joosen en de Jager
Emoji Explosie 8+ - HNTjong
Een nieuwe Nederlandse musical over het leven én de dood van een legend - Piaf
30-12-2023-20-30
27-12-2023-20-30
Nieuwjaarsconcert 2024 - philharmonie zuidnederland
DELUSION - OXYGEN | Jennifer Romen
Familieconcert De Sneeuwman 4+ - philharmonie zuidnederland
A very funny Christmas - Roué Verveer
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
Nicky Manuputty en Tasilo Pieck - Ons Verhaal
Voor iedereen beter - Richard Groenendijk
Niet gehinderd door enige kennis - Jasper van der Veen
Sous le ciel de Paris - Paulus Schäfer & Dominique Paats
Vespers - Cappella Amsterdam
- Terrasarrangement André Rieu 2023
Filosofietsen - Wim Daniëls
04-01-2024-20-00
Plien van Bennekom, Ilse Warringa, Rop Verheijen, Wart Kamps en Bart Rijnink - De Ongeplukte Zusters van Almere County
07-01-2024-13-30
- Mees Kees op kamp 8+
Een filosofische misdaadkomedie 6+ - Eerlijk is Eerlijk als het ware
Illuminate - NDT 2
Buddy Vedder, Joey Schalker, Suzanna Pleiter e.a. - De komedie over een bankoverval
Mega Mindy en de onzichtbare ekster 4+ - Studio 100
A Swinging Christmas - Maarten Koningsberger
- Queen Must Go On
Rapunzel, de musical 4+ - Van Hoorne Entertainment
- Symfonieorkest Conservatorium Maastricht
Dansen met klarinettist Martin Fröst - philharmonie zuidnederland
60? We zien wel! - Paul de Leeuw
Met Jon van Eerd als Sinterklaas 5+ - De klucht van Sinterklaas
Der Schauspieldirektor - Opera Zuid
The Epic Tale of the Stranded Man - VanWyck
The End - part 2 - Arno Schuitemaker
OERsterk TheatertOER - Richard de Leth I OERsterk
Song of the dark forest - Scapino Ballet Rotterdam
Een kist vol Sintliedjes 3+ - Apennoten
International Comedy Night - Knock Out Comedy Crew
Fluiten in het Donker - Helmert Woudenberg
26-11-2023-14-30
25-11-2023-20-00
22-11-2023-20-00
25-11-2023-14-30
23-11-2023-20-00
21-11-2023-20-00
Wie de fuck is Alice? - De Theatertroep
The Gaia Hypothesis - Firma Mes | Lindertje Mans
Adriaan Willaerts vergeten meesterwerk - Dionysos Now!
Let's go Paris - Julie Huard
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
- Mastreechter Staar 140 jaar
Reflections - Sarah Kapustin (viool) en Roeland Jagers (altviool)
18-11-2023-20-00
Rappe en de Rots 4+ - Tg. Winterberg
José Kuijpers en Helmert Woudenberg - Blind
Double Bill: Nimbus & Pallavi - Sooraj Subramaniam & Maghenta
Hoeheettut 6+ - Hoge Fronten
27-01-2024-14-00
- Melk, een ‘motherfokking’ musical
17-11-2023-20-00
05-07-2024-18-30
Pandepaniek - Van Dam & Van Houts
- Mastreechter Staar 140 jaar
Sophianum - Parels & Diamanten - Sophianum College
De feelgood musical met de hits van ABBA - Mamma Mia!
Britse Componistendag
Giselle - Het Nationale Ballet
24-03-2024-14-00
23-03-2024-19-30
Drift - Elke Vierveijzer
Ping Win 3+ - House of Nouws
- DOMi & JD BECK met Metropole Orkest
30-12-2023-14-00
Godenzonen - Luan Buleshkaj, Robbie Wallin en Guillano Herdigein
Disgraced van Ayad Akhtar - Black Sheep Can Fly
Jubileumconcert - Arka Symfonieorkest
Kinderconcert - Arka Symfonieorkest
Een lied voor de maan - Opera Zuid, De Nationale Opera
Grind - Kommil Foo
28-12-2023-16-00
Hello Goodbye - The Analogues
'n Avond met Jou - Frans Bauer & Sieneke
Alle dichters hebben gouden helikopters - Joost Oomen
18-07-2024-18-30
1000 + 1 Nacht (8+) - De Toneelmakerij & Sadettin K
04-07-2024-18-30
Guido Wevers ontmoet Bobbine Berden en Evi Guldemeester - Zondag Gasten
- Medammecour on tour
Don Quichot en Sacha Pancha 8+ - Boven Water Muziektheater
Dat doet ze anders nooit - Lenette van Dongen
Into the blue - Danielle Huyghe & Jill Kupers
12-07-2024-18-30
11-07-2024-18-30
14-07-2024-18-30
21-07-2024-18-30
19-07-2024-18-30
12-07-2024-18-30
14-07-2024-18-30
19-07-2024-18-30
20-07-2024-18-30
18-07-2024-18-30
11-07-2024-18-30
20-07-2024-18-30
21-07-2024-18-30
07-07-2024-18-30
06-07-2024-18-30
05-07-2024-18-30
07-07-2024-18-30
06-07-2024-18-30
04-07-2024-18-30
- Terrasarrangement André Rieu 2023
Let’s talk about sex - HNTjong
28-12-2023-20-30
Aajdjaorscabberèt: Eve oonder us - Veldeke Theater
Tripple bill: Comme un Symbole, Pode Ser & C'est toi qu'on adore - Alexandre Fandard & Leïla Ka
30-12-2023-16-30
Sneak Peek - VIA ZUID
Mama is boos - Esther van der Voort
Drie makers! Drie voorstellingen! - Het Debuut 2023
22-10-2023-16-00
De Bende van de Zwarte Hand 6+ - Pietje Bell
Bis bis bis - Urbanus
Openingsconcert met Koninklijke Harmonie Sainte Cécile Eijsden - Internationaal Festival Vocallis
Alleen familie - Huub Stapel
Fall - Introdans
Le Chant des ruïnes (theaterreis naar Hasselt) - Cie Michèle Noiret
Lamento - Maarten Engeltjes & PRJCT Amsterdam
Vogelvrij - Fuad Hassen
24-11-2023-20-00
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
Nadia - Amira al Rawi
DISCLAIMER - Blauwe Vinkjes
Gewoon Remy - Remy Evers 10
Guido Wevers ontmoet Han van Wetering - Zondag Gasten
Gewoon Remy - Remy Evers
PhilSurround - philharmonie zuidnederland
PhilSurround - philharmonie zuidnederland
Sjakie en Jopie 3+ - Theater Jaski
Hé koe, waar ga jij naartoe? 3+ - Joes Boonen
- Harmonieorkest Conservatorium Maastricht
Diederick’s Duel - Diederick Ensink
Das Wunder der Heliane - Nederlandse Reisopera
15-10-2023-16-00
Kruimels - Toneelgroep Maastricht
13-10-2023-20-00
Voor ieder wat waars - De Correspondent | Rob Wijnberg
14-10-2023-20-00
13-10-2023-20-00
Remy Evers - Gewoon Remy reprise
Hush 14+ - De Dansers
12-10-2023-20-00
Wetenschap voor iedereen - Universiteit van Nederland LIVE
11-10-2023-20-00
Jubileumconcert: 10 jaar philharmonie zuidnederland - philharmonie zuidnederland
06-10-2023-20-00
Breathe - Kalpanarts & Matangi Quartet
Sous le ciel de Paris - Paulus Schäfer & Dominique Paats
Particles of God - Isabelle Beernaert
Naar de gelijknamige bestseller van Marieke Lucas Rijneveld - De avond is ongemak
Genieten met al je zintuigen - philharmonie zuidnederland
Controle - Maas theater en dans | 155 (eenvijfvijf)
EXIT - Circumstances | Piet Van Dycke
The Billy Joel Experience: The Album Tour - Alexander Broussard & 003
All the way Bach - Philippe Thuriot (accordeon)
Moving Concerts - Conservatorium Maastricht
Mattias Spee (piano) - Dutch Classical Talent
ClubINC - ARK I Connor Schumacher & Theater Babel
Maria Loohufvud, Love Martinsen - Dans op film: Calendar Girls
Imre en Marne van Opstal - Nederlandse Dans Internationaal #1
Maria Loohufvud, Love Martinsen - Dans op film: Calendar Girls
Het Nationale Ballet, Scapino Ballet Rotterdam, Introdans, Nederlands Dans Theater, ISH Dance Collective - Meesterwerken
Les - All levels - Ruby Pure Latin
Six Portraits - Simon Bus
30-09-2023-12-30
Danslokaal 11 - Conny Janssen Danst
Festivalopening 2023 - Nederlandse Dansdagen Gala
30-09-2023-13-30
01-10-2023-13-00
01-10-2023-11-00
30-09-2023-18-30
Transcendance - Ruben Chi
Transcendance - Ruben Chi
Transcendance - Ruben Chi
Transcendance - Ruben Chi
30-09-2023-16-00
01-10-2023-16-00
Dansstudio Maastricht (16+), Danzaira (13-17 jaar), Moving Motions Manouk, Dansatelier Maastricht, Dansschool Fabulous, Tyrone (Winnaar Kunstbende 2022) - Open Podium 1
01-10-2023-12-00
Slide Dans, De Limbo Wheelers, Beleef Dans, Dansschool Fabulous (18+), Oxygen Academy of Dance (Remixed) - Open Podium 3
Oxygen Academy of Dance, Danzaira, Dansstudio Maastricht (10+), Moving Motions Manouk, Dansgroep Herman Broerenschool - Open Podium 2
01-10-2023-16-00
30-09-2023-16-00
Body Drift - Mami Kang
29-09-2023-17-00
30-09-2023-18-30
30-09-2023-18-30
DARKMATTER - Cherish Menzo | Frascati Producties | GRIP i.s.m. De Coproducers
Charlotte Goesaert, Vlad Detiuchenko, Olympia Kotopoulos & Veerle Van Overloop - Presentatie: Virtual Residencies
Antonin Rioche - OhGirl!
- Open Your Mind X The Notorious IBE X Nederlandse Dansdagen
Double Bill: Roberta Maimone - ALEX | Liam McCall – Refraction (Breaking Light)
- Ronde Tafel Dansmedische Zorg in Nederland
- Ronde Tafel Sociale Veiligheid
Werken met Apps in het openbaar onderwijs - Ronde Tafel Educatie
- Ronde Tafel Urban Paradox #6
Talking to the dead – wat een archief kan, mag en moet doen - Ronde Tafel Archivering
Superslow - Bonte Hond (2+)
DJ Cutnice | DJ El Rey - Club Tweak
Er gaat nog iets heel moois gebeuren - Peter Heerschop & Viggo Waas
Jah! - BlackBirds | Dalton Jansen
Lecture Demonstration: The Intuitive Body - Suzan Tunca | ICK Amsterdam
03-10-2023-12-00
Kijk in mijn ogen - PRA Muziektheater
Jaloezie is een bitch - Kirsten van Teijn
Hunter - Courtney May Robertson
Geluk zonder bullsh*t - Josje Smeets en Bas van Mulken
DJ Deugniet | DJ Lucas Benjamin - Club Tweak
20-09-2023-20-00
Ruby Pure Latin - Dansen in Café's
Tango Maastricht - Dansen in Café's
DansClick 25 - Korzo
Midzomernachtsdroom - Theater Oostpool I Introdans I Phion
Mijmerende ud - Driss El Maloumi
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub
Sacrale metal - Amenra
Antigone verklankt - Salome Kammer & Daan Vandewalle
Lecture/Workshop: Everyday Virtuosities - Katja Heitmann
West en Oost - Suol Philharmonic
- Mastreechter Staar 140 jaar
Het theater van de toekomst - Debat van de Nederlandse Dans
Harira - Jawad Es Soufi
I was born to dance. - Elsa van der Heijden
Schütz & Gabrieli (vrienden- en slotconcert) - Dresdner Kammerchor
10-09-2023-14-00
Barmhartigheid ten strijde - philharmonie zuidnederland
07-09-2023-19-30
08-09-2023-20-30
09-09-2023-14-30
De Zolder Revue - Relais du Blue.
Diederick's Duel (preview) - Diederick Ensink
Een lied voor de maan - Opera Zuid, De Nationale Opera
Lehman Trilogy - Internationaal Theater Amsterdam (ITA)
Workshop Breakdance - All levels - Lloyd Marengo
Boekpresentatie: Gelukskind - Sjeng Scheijen
Lezing: VR and the Moving Arts - Moving Media Lab | Joris Weijdom
Lecture/Workshop: Everyday Virtuosities - Katja Heitmann
Ruby Pure Latin - Dansen in Café's
Lezing: VR and the Moving Arts - Moving Media Lab | Joris Weijdom
Les Rolstoeldansen - De Limbo Wheelers
Les - All levels - Tango Maastricht
Maria Loohufvud, Love Martinsen - Dans op film: Calendar Girls
Maria Loohufvud, Love Martinsen - Dans op film: Calendar Girls
Boekpresentatie: Gelukskind - Sjeng Scheijen
Moulin des Folies - Cynthia Knoch
Giselle - Het Nationale Ballet
Fall - Introdans
Song of the dark forest - Scapino Ballet Rotterdam
Sacrale metal - Amenra
Mijmerende ud - Driss El Maloumi
Antigone verklankt - Salome Kammer & Daan Vandewalle
De grappigste taalfoutjes uit de klas - Meester Mark
Maastrichtse Country Dancers & Line Dancers Lanaken - Dansen met...
Particles of God - Isabelle Beernaert
DELUSION 2.0 - The next chapter - OXYGEN | Jennifer Romen
Ziel - Conny Janssen Danst
De Notenkraker - Ballet van de Staatsopera Bulgarije Stara Zagora
Into the blue - Danielle Huyghe & Jill Kupers
Double Bill: Nimbus & Pallavi - Sooraj Subramaniam & Maghenta
The End - part 2 - Arno Schuitemaker
Illuminate - NDT 2
Tripple bill: Comme un Symbole, Pode Ser & C'est toi qu'on adore - Alexandre Fandard & Leïla Ka
30-09-2023-14-00
01-10-2023-14-00
Les - All levels - Ruby Pure Latin
01-10-2023-16-00
30-09-2023-16-00
30-09-2023-13-30
01-10-2023-11-00
01-10-2023-13-00
30-09-2023-18-30
30-09-2023-16-00
01-10-2023-12-00
Werken met Apps in het openbaar onderwijs - Ronde Tafel Educatie
29-09-2023-19-30
Six Portraits - Simon Bus
30-09-2023-18-30
29-09-2023-16-30
Transcendance - Ruben Chi
Lezing: Woman's Work - Annemijn Rijk
29-09-2023-22-30
Jah! - BlackBirds | Dalton Jansen
Lamento - Maarten Engeltjes & PRJCT Amsterdam
Controle - Maas theater en dans | 155 (eenvijfvijf)
Madama Butterfly - De Nationale Opera van Oekraïne, Odessa
30-09-2023-18-30
Antonin Rioche - OhGirl!
DARKMATTER - Cherish Menzo | Frascati Producties | GRIP i.s.m. De Coproducers
03-10-2023-12-00
01-10-2023-10-00
Ruby Pure Latin & DJ SalsaPleasure - Dansen met...
Ruby Pure Latin & DJ SalsaPleasure - Dansen met...
- Ronde Tafel Dansmedische Zorg in Nederland
01-10-2023-10-00
Les - All levels - Tango Maastricht
Maastrichtse Country Dancers & Line Dancers Lanaken - Dansen met...
02-10-2023-12-00
05-10-2023-12-00
04-10-2023-12-00
Workshop Breakdance - All levels - Lloyd Marengo
02-10-2023-12-00
05-10-2023-12-00
04-10-2023-12-00
Dansstudio Maastricht (16+), Danzaira (13-17 jaar), Moving Motions Manouk, Dansatelier Maastricht, Dansschool Fabulous, Tyrone (Winnaar Kunstbende 2022) - Open Podium 1
Body Drift - Mami Kang
Videoinstallatie: Woman's Work - Annemijn Rijk
Videoinstallatie: Woman's Work - Annemijn Rijk
Les Rolstoeldansen - De Limbo Wheelers
- A Dutch History of Breaking
01-10-2023-16-00
Videoinstallatie: Woman's Work - Annemijn Rijk
- A Dutch History of Breaking
- Ronde Tafel Sociale Veiligheid
Videoinstallatie: Woman's Work - Annemijn Rijk
Superslow - Bonte Hond (2+)
Slide Dans, De Limbo Wheelers, Beleef Dans, Dansschool Fabulous (18+), Oxygen Academy of Dance (Remixed) - Open Podium 3
Charlotte Goesaert, Vlad Detiuchenko, Olympia Kotopoulos & Veerle Van Overloop - Presentatie: Virtual Residencies
Kijk in mijn ogen - PRA Muziektheater
Dansen in het park - Dansen met...
Het theater van de toekomst - Debat van de Nederlandse Dans
Dansen in het park - Dansen met...
Hunter - Courtney May Robertson
Oxygen Academy of Dance, Danzaira, Dansstudio Maastricht (10+), Moving Motions Manouk, Dansgroep Herman Broerenschool - Open Podium 2
Tango Maastricht - Dansen met...
Tango Maastricht - Dansen met...
- Ronde Tafel Urban Paradox #6
Talking to the dead – wat een archief kan, mag en moet doen - Ronde Tafel Archivering
Lezing: Woman's Work - Annemijn Rijk
Spring - Introdans
La scala di seta / Il signor Bruschino - Opera Zuid
PART - Amos Ben-Tal | Ragazze Quartet | Salvador Breed
Pinksterconcert 2024 – Blazen aan de Maas - Koninklijke Harmonie Sainte Cécile Eijsden
Dreaming Carmen - La Barraca
Origin - Scapino Ballet Rotterdam
Ghost Box 12+ - Duda Paiva Company
Brothers - Ashton Brothers
The Vocal Experience - Rock4
Marlene - Sven Ratzke
Blaasmuziek met Schwung - Harmonie St. Petrus & Paulus Wolder Maastricht
Orphée et Eurydice - Nederlandse Reisopera
Homme - LAVA Collective
The beauty of it all - NDT 2
40 jaar jubileumtour - Slagerij van Kampen
- Symfonieorkest Conservatorium Maastricht
Breathe - Kalpanarts & Matangi Quartet
Strangely Familiar - Jakop Ahlbom Company
Chaplin - Pip Utton
The Roaring Twenties - Släpstick
I’m still standing - tribute to Elton John - JAMAI met live band
Resolution - Pip Utton
Spelling Spectacle - Ingrid Berger Myhre
Powder Her Face - Nederlandse Reisopera
- Nederlands Studenten Orkest (NSO)
From Here Now Far - NDT 1
Glitter - Antonin Rioche | Korzo & Nederlands Dans Theater
- Metropole Orkest met SOHN
- Symfonieorkest Conservatorium Maastricht
Der Schauspieldirektor - Opera Zuid
Nadia - Amira al Rawi
- Harmonieorkest Conservatorium Maastricht
Hush 14+ - De Dansers
Das Wunder der Heliane - Nederlandse Reisopera
The Billy Joel Experience: The Album Tour - Alexander Broussard & 003
Het betoverende Vioolconcert van Max Bruch - philharmonie zuidnederland
Familieconcert De Sneeuwman 4+ - philharmonie zuidnederland
Genieten met al je zintuigen - philharmonie zuidnederland
Beleef Eine Alpensinfonie - philharmonie zuidnederland
Jubileumconcert: 10 jaar philharmonie zuidnederland - philharmonie zuidnederland
Het Storioni Trio in Beethovens Tripleconcert - philharmonie zuidnederland
Dansen met klarinettist Martin Fröst - philharmonie zuidnederland
Lentekriebels - philharmonie zuidnederland
Nieuwjaarsconcert 2024 - philharmonie zuidnederland
At the Movies: Flying Heroes - philharmonie zuidnederland
Onmogelijke liefdes - philharmonie zuidnederland
Krijg vleugels met pianist Boris Giltburg en De Vuurvogel - philharmonie zuidnederland
All Men Must Die - Eva Bartels
Sous le ciel de Paris (preview) - Paulus Schäfer & Dominique Paats
- Sven Ratzke
- Greg Shapiro
02-12-2023-20-00
Melancholia - Het Nationale Theater
Lecture Demonstration: The Intuitive Body - Suzan Tunca | ICK Amsterdam
Verzoeknummer - Golden Palace
Verzoeknummer - Golden Palace
Het Nationale Ballet, Scapino Ballet Rotterdam, Introdans, Nederlands Dans Theater, ISH Dance Collective - Meesterwerken
Britse Componistendag
The People’s Salon - philharmonie zuidnederland
Messiah - Boi Akih
Messiah - Boi Akih
Die Goldenen Zwanziger - Fenna Ograjensek (sopraan) en Robert Weirauch (piano)
Vespers - Cappella Amsterdam
All the way Bach - Philippe Thuriot (accordeon)
Die Goldenen Zwanziger - Fenna Ograjensek (sopraan) en Robert Weirauch (piano)
Mattias Spee (piano) - Dutch Classical Talent
Gerbrich Meijer (klarinet) - Dutch Classical Talent
Shane van Neerden (piano) - Dutch Classical Talent
A Swinging Christmas - Maarten Koningsberger
Reflections - Sarah Kapustin (viool) en Roeland Jagers (altviool)
Matthäus-Passion - philharmonie zuidnederland
FUERZA - Oxygen Academy of Dance
West en Oost - Suol Philharmonic
Schütz & Gabrieli (vrienden- en slotconcert) - Dresdner Kammerchor
Barmhartigheid ten strijde - philharmonie zuidnederland
Famous Last Words - Kaat Schraepen (altviool) en Nargiz Aliyeva (piano)
Vuurvogel 2+ - SALLY Dansgezelschap Maastricht
Sous le ciel de Paris - Paulus Schäfer & Dominique Paats
Openingsconcert met Koninklijke Harmonie Sainte Cécile Eijsden - Internationaal Festival Vocallis
DJ Deugniet | DJ Lucas Benjamin - Club Tweak
DJ Cutnice | DJ El Rey - Club Tweak
ClubINC - ARK I Connor Schumacher & Theater Babel
30-09-2023-12-30
Danslokaal 11 - Conny Janssen Danst
Sous le ciel de Paris - Paulus Schäfer & Dominique Paats
Subliem (Oudejaars 2023) - Lebbis & Jansen
PhilSurround - philharmonie zuidnederland
Weihnachtsoratorium - Ad Mosam Barok
- Queen Must Go On
Bouwjaar '61 - Diederik van Vleuten
Le Chant des ruïnes (theaterreis naar Hasselt) - Cie Michèle Noiret
Power 14+ - Lloydscompany
Met Huub van der Lubbe als Don Quichot - De Man van La Mancha
Imre en Marne van Opstal - Nederlandse Dans Internationaal #1
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
Kerstconcert - Mastreechter Staar
The Gaia Hypothesis - Firma Mes | Lindertje Mans
The Epic Tale of the Stranded Man - VanWyck
International Comedy Night - Knock Out Comedy Crew
Piano Works Debussy (Theaterreis naar Hasselt) - Voetvolk I Lisbeth Gruwez & Claire Chevallier
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
Piano Works Debussy (Theaterreis naar Hasselt) - Voetvolk I Lisbeth Gruwez & Claire Chevallier
- Open Your Mind X The Notorious IBE X Nederlandse Dansdagen
29-09-2023-17-00
DansClick 25 - Korzo
EXIT - Circumstances | Piet Van Dycke
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
- Diner Componistendag
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
- Diner Componistendag
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub -
Jazz Maastricht presents: The Pop-up Jazzclub
Festivalopening 2023 - Nederlandse Dansdagen Gala
Bloedkoraal - Jack Wouterse en accordeonduo TOEAC
Adriaan Willaerts vergeten meesterwerk - Dionysos Now!
De legende is terug! - Les Misérables
03-01-2024-20-00
Moulin des Folies - Cynthia Knoch
De Karolingische Orpheus - Per-Sonat
Georgia Burashko (mezzosopraan) - Dutch Classical Talent
In concert - Cristina Branco
International Comedy Night - Knock Out Comedy Crew
Oma 3+ - Mime Wave Kids
70 jaar - Ronald Brautigam (piano)
22-07-2023-18-30
21-07-2023-18-30
- DOMi & JD BECK met Metropole Orkest
La Traviata - Opera Compact
07-10-2023-20-00
14-10-2023-20-00
13-10-2023-20-00
06-10-2023-20-00
- Terrasarrangement André Rieu 2023
23-07-2023-18-30
- Terrasarrangement André Rieu 2023
08-07-2023-18-30
16-07-2023-18-30
09-07-2023-18-30
14-07-2023-18-30
20-07-2023-18-30
15-07-2023-18-30
Expositie Piet van der Linden
Expositie: Anne Habermann
06-03-2024-20-00
08-03-2024-20-00
09-03-2024-15-00
10-03-2024-14-00
07-03-2024-20-00
Jeangu Macrooy, Freek Bartels, Magtel de Laat e.a. - Jesus Christ Superstar
26-03-2023-11-30
26-02-2023-11-30
- JazzOUT Fest Limburg 2023
05-02-2023-11-30
15-01-2023-11-30
20-07-2023-18-30
21-07-2023-18-30
22-07-2023-18-30
23-07-2023-18-30
Rondetafelgesprek: Archivering - Nederlandse Dansdagen
Sones del nuevo mundo - Miguel Rincón
- Terrasarrangement André Rieu 2023
- Terrasarrangement André Rieu 2023
14-07-2023-18-30
09-07-2023-18-30
16-07-2023-18-30
08-07-2023-18-30
15-07-2023-18-30
07-07-2023-18-30
20-11-2022-11-30
Conservatorium Maastricht - De Nieuwe Lichting 2
Carmina Burana - Nationale Opera en Ballet Odessa (Oekraïne)
- Nederlands Studenten Orkest (NSO)
Die Zauberflöte - Nederlandse Reisopera
Pop-up Jazzclub - Jazz Maastricht
Open Podium Blok 1 - Dansstudio Maastricht, Balletstudio Danzaira, Dansatelier Maastricht, Dansschool Reality
Open Podium Blok 3 - Dansschool 'N Dance, Dancestudio FABulous, Beleef Dans
No Access Performances - Viewmaster / Kenzo Kusuda, Roshanak Morrowatian, Mohamed Yusuf Boss
Rondetafelgesprek: Urban Paradox - Nederlandse Dansdagen, Urban Dansdagen & The Notorious IBE
Open Podium Blok 2 - Herman Broerenschool, Dansgroep Mix, Slide Dans, Moving Motions Manouk
Hänsel und Gretel - Nederlandse Reisopera
Hello Goodbye - The Analogues
- HAEVN
De schatkamer van de Notre-Dame - Discantus
Mother's White - Danstheater AYA & Silbersee
Carmen 8+ - Introdans 2
Bach - Introdans
Dansclick 24: X_YUSUF_BOSS - Korzo
De romantische balletklassieker - Het Zwanenmeer
30-09-2022-13-00
Balanchine | Van Manen | Arqués - Het Nationale Ballet
True Life - Kalpanarts | Kalpana Raghuraman
Joop Celis - Vijftig jaar piano
Kerstconcert - Mastreechter Staar
Oxytocin - Isabelle Beernaert
- Conservatorium Maastricht | Symfonieorkest
Messiah - Ad Mosam
Pinksterconcert 2023 - Koninklijke Harmonie Sainte Cécile Eijsden
- Conservatorium Maastricht | Harmonieorkest
Van estampie tot basse danse - Into the Winds
Neighbours (Theaterreis naar Luik) - Brigel Gjoka & RubberLegz
Dutch Classical Talent - Dulfer & Witteveen
A sincere tribute to Willie Nelson - Erik Neimeijer
30-04-2023-13-30
Fidelio - Nederlandse Reisopera
Sinan Eroglu zingt Jacques Brel - Sinan Eroglu
30-04-2023-15-30
Het verborgen land van de zigeuners - The Basily Gipsy Band
De troostprijs 7+ - De Stilte
Unseen - Jakop Ahlbom Company
Kind - Peeping Tom
02-10-2022-12-30
02-10-2022-22-00
La Despedida - Lava Collective
Club Tweak - Nederlandse Dansdagen
Van The Sound of Silence tot Central Park - The Simon & Garfunkel Story
01-10-2022-12-00
01-10-2022-14-00
01-10-2022-12-00
Faun - Giacomo della Marina
01-10-2022-17-00
02-10-2022-11-00
01-10-2022-14-00
02-10-2022-12-00
01-10-2022-16-00
02-10-2022-14-00
Boekpresentatie: Nieuwe Dansbibliotheek #3 en #4 - Fransien van der Putt
The Previous Owner - Dunja Jocic / Club Guy&Roni en BIRD Productions
The Melting Body - Annemay de Lijser
02-10-2022-16-00
Spatial studies - Astrid Boons
02-10-2022-12-00
02-10-2022-16-00
30-09-2022-16-00
30-09-2022-10-15
01-10-2022-11-00
02-10-2022-15-00
02-10-2022-15-00
04-10-2022-10-00
01-10-2022-10-00
02-10-2022-11-00
01-10-2022-15-00
Stuk - Presentatie - Anne-Beth Schuurmans
02-10-2022-14-15
04-10-2022-11-00
04-10-2022-15-00
05-10-2022-15-00
Expositie: Opening Space - Daan Brand & Stephen Shropshire
02-10-2022-10-00
Blind Spot (stadswandeling) - Jelena Kostic
30-09-2022-14-00
05-10-2022-11-00
Elemental Exchange / Session 1 - Amenti Theatre Company
Les - Ruby Pure Latin
Expositie 'Dans' - Wil van der Laan 6
Goodmorning Class: all levels - Henny Jurriëns Studio
Presentatie - espaco agora now
Dansen met - Tango Maastricht
Dansen met - Dansen in het park
Elemental Exchange / Session 2 - Amenti Theatre Company
And the city was a dream on the pulse of your feet - Andreas Hannes
Good Morning Class: all levels - Dalton Jansen
Dans op film: Coppelia - Jeff Tudor/Steven de Beul/Ben Tesseur
Les - Tango Maastricht
Expositie 'Dans' - Wil van der Laan 5
MoveMeant Workshop - Amenti
Dans op film: Eye Candy & Mist - Imre en Marne van Opstal & Damien Jalet
Line Dancing - Dansen met
Presentatie + Nagesprek: Virtual Residencies - Simon Bus, Constantin Trommlitz, Sarada Sarita
Presentatie: LAB INTENSIVE - Cinedans
Expositie 'Dans' - Wil van der Laan 2
Dansen met… - Ruby Pure Latin & DJ Salsapleasure
Expositie 'Dans' - Wil van der Laan 3
Expositie 'Dans' - Wil van der Laan 4
Workshop-presentatie: Empowering Dance - Dansateliers
Expositie 'Dans' - Wil van der Laan
Expositie 'Dans' - Wil van der Laan
Dubbelbloed #2 - Wies Bloemen / Danstheater AYA
Presentatie + Birds + Nagesprek - Dalton Jansen
In Between - Evangelos Biskas
01-10-2022-16-00
01-10-2022-11-00
01-10-2022-16-00
01-10-2022-13-00
Jij en ik en alle anderen + Nagesprek - Jordy Dik / Compagnie 21
Tides - Joop Oonk / Misiconi
Danslokaal 10 - Conny Janssen Danst
Jij en ik en alle anderen + Nagesprek - Jordy Dik / Compagnie 21
Presentatie: Springplank - Henny Jurriëns Studio
STEFFA - Susanne Marx
Debat van de Nederlandse Dansdagen - Nederlandse Dansdagen
Izhar Elias (gitaar) en Channa Malkin (sopraan) - Canciones Epañolas
Barock - Ellen ten Damme
Club Classique - Classical Jukebox Diva’s
We want it all - ICK Dans Amsterdam
Tonggak Raso - Ali Sukri Dance Theatre
Dutch Classical Talent - Sasha Witteveen
GOD is a DJ 14+ - SALLY Dansgezelschap Maastricht
Orphée aux Enfers - Opera Zuid
And before I forget I love you, I love you - Pip Utton
Pearls - Dorona Alberti en live band
Als het sneeuwt 2+ - Simone de Jong
Lady in the Dark - Opera Zuid
Harmonie St. Petrus & Paulus Wolder - Maasticht
11-12-2022-19-30
- Conservatorium Maastricht | Symfonieorkest
Gwendolyn Masin & Caspar Vos - Baby, I've got the blues
La Noche Eterna (De eeuwige nacht) - Black Pencil & Samir Calixto
Thomas Beijer (piano)
De Sprong van Nijinsky - Esther Apituley
Skiagraphia - Andrés Marín & Siba Sahabi
Island Songs - Julian Schneemann & Friends
Hold Your Horses - De Dansers
Theatertour - Barbara Pravi
Jacobien Rozemond (viool) & Renée Bekkers (accordeon) - Vox
Casablanca - Scapino Ballet Rotterdam
Een levensreis in muziek - Marco Beasley & Stefano Rocco
Solar Orbiter: We are all children of the sun - Metropole Orkest & European Space Agency
Dutch Classical Talent - Joost Willemze
Dutch Classical Talent - Dianto Reed Quintet
Vlaemsch (chez moi) (Theaterreis naar Hasselt) - Eastman | Sidi Larbi Cherkaoui
Anastasia Safonova (piano)
Love is Crazy - Sven Ratzke met Holland Baroque
Mystery Sonatas / For Rosa (Theaterreis naar Hasselt) - Rosas
Side by Side - Orkest van de Achttiende Eeuw en Koninklijk Conservatorium Den Haag
You should be dancing! - Stayin' Alive Disco Fever
Droom - Lakshmi
Framed - Conny Janssen Danst
Delusion - Oxygen | Jennifer Romen
Standard - CocoonDance
Any attempt will end in crushed bodies and shattered bones (Theaterreis naar Luik) - GRIP | Jan Martens & Dance Ensemble
Sylvia Huang & Eliane Reyes - Lointain passé
Double Bill: Through & Kali Mata - Korzo
In the Dutch mountains - NDT 1
Ensemble Zuiderwind - La Bete et les Perles
Sweet like a chocolate - ICK Dans Amsterdam
Aqua - Introdans
Now here, now always - NDT 2
Merry & Bright - Mirusia
Sonates voor gamba en klavier - Robert Smith & Francesco Corti
Graceland the concert - The African Mamas
Bob Dylan - Pip Utton
Het Nationale Ballet | Nederlands Theater 1 | Introdans | Scapino Ballet Rotterdam - Meesterwerken
Festivalopening - Nederlandse Dansdagen Gala
- Open Your Mind X The Notorious IBE
De Troostprijs - De Stilte
Schumanns kolkende Rheinische - philharmonie zuidnederland
Scandinavische vergezichten - philharmonie zuidnederland
Bachs Matthäus-Passion - philharmonie zuidnederland
Beethovens Eroïca én Noa Wildschut - philharmonie zuidnederland
Componistendag Maastricht - philharmonie zuidnederland
12-02-2023-20-11
Wagnergrandeur met Hartmut Haenchen - philharmonie zuidnederland
Mahlers Vijfde Symfonie - philharmonie zuidnederland
Musica Sacra Maastricht - philharmonie zuidnederland
Debussy’s La Mer - philharmonie zuidnederland
Vastelaovendconcerten - philharmonie zuidnederland
Kerst met de Jussens - philharmonie zuidnederland
Franse meesterwerken met Soustrot - philharmonie zuidnederland
De Notenkraakster - philharmonie zuidnederland
De keuze van Duncan Ward - philharmonie zuidnederland
Nieuwjaarsconcert - philharmonie zuidnederland
Diner Componistendag 2023
02-10-2022-12-30
Föld - Krisztina de Châtel
Theatertour 2022 - Ilse DeLange
Elisabeth, een meisje van Maastricht
- Nijntje de musical 2+
Nijntje de musical 2+
New Horizon - Dutch Eagles