Meer dan mogelijk

Thijs van de Meeberg

28.02.2023 Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk

De Volkskrant noemde Thijs van de Meeberg ‘een fijne Freek de Jonge-light’, De VARAgids sprak over ‘lef’ en Het Parool vroeg zich af of er ‘een verborgen steekje los aan hem is’.

In zijn derde soloprogramma plakt Thijs van de Meeberg een brede grijns op zijn gezicht die er in anderhalf uur niet meer af gaat, want hij heeft je gemist. Maar echt. Ondanks dat het leven in lockdown heerlijk was - geen confrontaties, geen gemiste kansen en geen verkeerde inschattingen - is hij blij nu weer met jou in een afgesloten ruimte te kunnen zijn. Hij heeft jouw advies hard nodig, want er is een probleem boven zijn hoofd gegroeid waardoor alles stagneert en vastloopt. Pas als dat is opgelost, is alles mogelijk en misschien wel meer dan dat.


 ‘Met Thijs van de Meeberg weet je nooit wat hij op de volgende kruising gaat doen’- Volkskrant
 

di 28 feb 2023
Theater aan het Vrijthof:
Bovenzaal
20:30 - 22:00
Prijs € 18,50
Cabaret
Tickets
Zet op wensenlijst
C
28.02.2023 Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk 28.02.2023 Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk 28.02.2023 Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk 28.02.2023 Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk

 

FOTOGRAFIE

Anneloes van den Adel en Annemieke van der Togt