40 jaar de allermooiste liedjes

Karin Bloemen & Metropole Orkest

28.02.2023 Karin Bloemen & Metropole Orkest

In 2023 viert Karin Bloemen dat ze 40 jaar in het vak zit. Haar professionele carrière begon in 1983 met een rol in de musical De zoon van Louis Davids. Wat volgde was een lange reeks van grote successen waarbij Karin als theatrale duizendpoot zo ongeveer alles heeft gedaan wat er gedaan kan worden op een podium.

In deze bijzondere jubileumvoorstelling met het onvolprezen Metropole Orkest gaat alle aandacht naar haar eerste en grootste liefde: muziek.
In de afgelopen vier decennia zijn er ongelooflijk veel prachtige liedjes voorbij gekomen. Liedjes die speciaal voor deze voorstelling mooie nieuwe orkestrale arrangementen krijgen. Kortom, een niet te missen voorstelling voor iedere muziekliefhebber!

di 28 feb 2023
Theater aan het Vrijthof:
Papyruszaal
20:00 - 22:00 / 1 pauze
Sterrang € 44,50
Rang 1 € 39,50
Theaterconcert
Tickets
Zet op wensenlijst
Info

Tentoonstelling
Naast een selectie van de allermooiste liedjes heeft Karin uit haar archief ook affiches en foto’s opgedoken van de afgelopen 40 jaar. In de foyer ziet u daarnaast drie van haar iconische jurken.

We nodigen u van harte uit deze reizende tentoonstelling voorafgaand aan de show te bekijken!
 

T