Natuurlijk staat Vastelaovend garant voor sjpass en plezeer. En dat tref je ook aan in het circus. Laten we nu net die thema’s gecombineerd hebben voor deze serie Vastelaovendconcerten. Dan krijg je een heerlijk en hartverwarmend concert met een lach en een traan. Met ontroering en doldwaze kolder, ook in de 6 x 11 + 7e editie van het Vastelaovendconcert.
Deze concertserie brengt jaarlijks duizenden mensen op de been om alvast in de stemming te komen en de Vastelaovend in stijl af te trappen. Dus mis deze ideale opmaat naar de Vastelaovend niet in een programma vol prachtige nummers in een mix van carnaval en licht klassiek en natuurlijk de nuudige flauwekul!
Met sopraan Kelly God, presentator/zanger Lex Uiting, entertainer Geralt van Gemert en illusionist Nigel Otermans
Artiestenline-up
Philzuid heeft de artiestenline-up voor de 73e editie van de Vastelaovendconcerten compleet. Naast sopraan Kelly God en entertainer Geralt van Gemert staan ook illusionist Nigel Otermans en presentator/zanger Lex Uiting op het programma.



Ieder jaar kennen de Vastelaovendconcerten een thema met dit jaar als rode draad Cirque ‘t Zuuje. Het thema ‘Cirque ’t Zuuje’ is enerzijds een kwinkslag op het circus dat de vastelaovend misschien wel isen anderzijds sluit het ook aan op Lex Uitings grootste hit ‘Nao ’t Zuuje’ die in deze tour van Vastelaovendconcerten niet mag ontbreken. “Natuurlijk heb ik mijn liedje al heel vaak gezongen”, zegt Lex, “maar om dat tijdens deze tour door heel Limburg met Philzuid te kunnen doen, is fantastisch. Zo’n compleet symfonieorkest achter je, dat jouw muziek speelt. Hoe vaak maak je dat mee?”
In dit thema kan een illusionist niet ontbreken. En met Nigel Otermans heeft Philzuid niet de eerste de beste in huis gehaald! Hij werd in 2022 Nederlands Kampioen Illusionisme waarbij jurylid Hans Klokhem ‘het grootste talent in zijn categorie noemde. Veel televisieprogramma’s nodigden hem uit en in december 2023 speelde Nigel met zijn team bijna dagelijks vier shows in het CoIiseum te Lissabontijdens het Kerst Circus. Tegenwoordig tourt hij met zijn eigen show door Nederland.
Papyruszaal
Rang 1 € 47
Rang 2 € 39
Zet op wensenlijst
Dirigent Enrico Delamboye
Solisten Kelly God, Geralt van Gemert, Lex Uiting, Nigel Otermans
Regie Servé Hermans
Coproductie met Toneelgroep Maastricht




