Theater voor iedereen
Theater aan het Vrijthof wil een zo groot en breed mogelijke groep mensen uit de stad en (Eu-)regio bereiken.
Stichting Vier het Leven
Stichting Vier het Leven organiseert culturele activiteiten voor ouderen (65+) die niet graag alleen op stap gaan. Zij worden thuis opgehaald door een gastheer of gastvrouw van Vier het Leven en samen met andere gasten gaan zij gezellig naar de bioscoop, een concert, een theatervoorstelling of naar het museum. De deelnemers genieten van een drankje tussendoor en elkaars gezelschap en worden na afloop weer veilig thuisgebracht. Theater aan het Vrijthof en Stichting Vier het Leven werken sinds 2012 samen om het voor deze theaterliefhebbers mogelijk te maken om van voorstellingen te genieten. Ons aanbod staat op de website van Vier het Leven, 4hetleven.nl.
Wilt u meer informatie om als gast met Vier het Leven naar Theater aan het Vrijthof te gaan? Bel dan t. +31 35 524 51 56
Theater Onbegrensd
Het theater is dé plek die cultuur verbindt en verrijkt.
In de serie Theater Onbegrensd brengt Theater aan Vrijthof podiumkunsten gemaakt voor een multicultureel publiek. Het theater zet voorstellingen op de planken die verhalen vertellen over maatschappelijk relevante en cultureel diverse thema’s die spelen en leven in onze stad, onze onbegrensde stad.
Theater Onbegrensd maakt onderdeel uit van het landelijk stimuleringsprogramma Theater Inclusief en is een samenwerking tussen Theater aan het Vrijthof, Toneelgroep Maastricht en Parkstad Limburg Theaters.
Quiet Community
Quiet is een landelijke organisatie die armoede onder de aandacht wil brengen en verzachten. In 2017 is in Maastricht een Community gestart die lokale sponsors werft om haar ‘members’ om beurten via een digitaal systeem iets aan te bieden wat ze normaal gesproken niet kunnen betalen: van een tweedehands fiets tot een etentje of bezoek aan een theatervoorstelling.
Meer informatie over de activiteiten van Quiet Maastricht kunt u vinden op quiet.nl/maastricht.
