A Pelo betekent: zonder bescherming, zonder voorbereiding, zonder vermomming. Precies vanuit die staat neemt Fernando Troya je mee in een intens duet over verlangen, schaamte, kwetsbaarheid en overgave.
In deze prequel op We play so hard it hurts keert Troya terug naar een donkerdere periode in zijn leven. Verlangen wordt een strijdveld en het lichaam de plek waar die strijd zich afspeelt. Je ziet een rauwe, fysieke voorstelling waarin twee lichamen aan elkaar zijn overgeleverd. Met zweet, huid, adem en uitputting bouwt Troya een intens landschap waarin macht, afhankelijkheid en intimiteit voortdurend van vorm veranderen.
Toneelacademie Maastricht
Zet op wensenlijst
ENGELS GESPROKEN
NAGESPREK 17.00 - 17.25 UUR




OVER DE MAKER
Fernando Troya (1989) is uitvoerend kunstenaar en directeur van A Pelo Productions. Hij wordt momenteel ondersteund door ICK Amsterdam. Hij woont in Amsterdam, maar is geboren in Madrid, Spanje. Hij studeerde af aan het Koninklijk Conservatorium voor Dans in Madrid (2008) en behaalde een bachelordiploma Dans aan het María de Ávila Conservatorium (2022). Zijn praktijk als maker breidt zich echter uit naar het gebied van fysiek theater en performance.
Maker Fernando Troya
Performance Fernando Troya, Nacho Sanz
MUZIEK Marko Ivic
Dramaturge Gerben Vaillant
LICHT Cerian Mason, Fernando Troya
SCENOGRAFIE Cerian Mason, Dana Claasen, Fernando Troya
MET DANK AAN Ignacio Sanz, Barnaby Savage EN partners: ICK Dans Amsterdam, Free Willie, Club Church, Amsterdam Fringe Festival (SPECIAAL Willem van Rossum, Farnoosh Farnia)




