HEAR_ME

Remy Tilburg | IID Company & THE_AND Music

HEAR_ME

Remy Tilburg | IID Company & THE_AND Music

Stel je voor: we verlaten onze huidige wereld, vol met maatschappelijke ongeschreven regels. We dompelen ons onder in een onbekende wereld, waar we elkaar opnieuw ontmoeten en een nieuw verhaal ons verbindt. Hier spreken zes dansers – één dove en vijf horenden – één taal die verder gaat dan woorden, alle zintuigen prikkelt en onze huidige manier van communiceren herdefinieert.

Met HEAR_ME maakt Remy Tilburg zijn debuut als choreograaf, waarin hij met een grensverleggende bewegingstaal de manier waarop we communiceren bevraagt en vernieuwt. Op een intuïtieve manier toont hij hoe we kunnen terugkeren naar de kern van ons menszijn, door ons los te maken van de constante druk om te presteren of een andere identiteit aan te nemen. Volgens Remy belemmert deze laag van verwachtingen ons in de moderne samenleving om écht contact elkaar te maken. 

THE_AND Music introduceert tijdens deze voorstelling voor het eerst in Nederland de innovatieve SoundShirt-technologie. Dit shirt, uitgerust met 28 trilsensoren op de mouwen, borst en rug, zet muziek, animaties, licht en choreografie om in voelbare vibraties. Hierdoor wordt niet alleen de muziek, maar de hele choreografie fysiek beleefd, wat de voorstelling toegankelijk maakt voor doven en slechthorenden.

zo 5 okt 2025
Bordenhal
12:30 - 13:30
Prijs € 18,50
Dans
Tickets
Zet op wensenlijst
Info

NAGESPREK
Met Remy Tilburg van 13.30 tot 14.00 uur in de Bordenhal

D
HEAR_ME - Remy Tilburg HEAR_ME - Remy Tilburg HEAR_ME - Remy Tilburg HEAR_ME - Remy Tilburg

FOTOGRAFIE Sabine van der Vooren